Anasayfa / çay / Moringa çayı ibrahim saraçoğlu

Moringa çayı ibrahim saraçoğlu

Öncelikle belirtilmeliyiz ki bildiğimiz kadarıyla moringa çayının ibrahim saraçoğlu ile bir alakası yok. Bir çok satış sitesi satışlarını arttırmak için ürün çıkınca ünlü diyetisyen yada sanatçıların ismini kullanarak satışlarını arttırma peşinde. Bu sadece moring çayı için geçerli olan bir durum değil tabiki tüm ürünler için geçerli.

moringa çayı ve ibrahim saraçoğlu

Malesef bu tip yollara kaçarak insanlar haksız kazanç elde etmekte. Web sitemizde kesinlike bu moringa çayı ürününü için bir tanınmış yüzü haksız yere koymadık. Bunları yapan başka web siteleri olabilir ama bu tip satış yerlerinin ne web sitemizle ne firmamızla bir bağlanıtısı yoktur. Bu tip sahtekar yerlerin karşısındayız.

moringa çayı ibrahim saraçoğlu

moringa çayı kullananlar

Moringa çayı ürünü dışında bazı ürünlerde gerçekten ünlü yüzler ile reklam anlaşması yapanlar vardır belki ama bildiğimiz kadarıyla bu ürün için böyle bir durum yok. Bunları yapan firmalara tavsiyemiz google arama motorunda dsaha yukarılara çıkmak olacaktır. Alakası olmayan insanların reklam yüzüymüş gibi lanse etmek hiç bir şekilde etik bir durum değil !

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.